Collection: Fresh Fruits
-
Rambutan (Mamones)
Regular price $2.24Regular priceUnit price $2.99/LB, average 0.75LB each$2.24Sale price $2.24 -
Jocote Plum (Ciruela Jocote)
Regular price $2.73Regular priceUnit price $9.09/LB, average 0.3LB each$2.73Sale price $2.73 -
Dried Prune (Ciruela Pasa)
Regular price $2.25Regular priceUnit price $8.99/LB, average 0.25LB each$2.25Sale price $2.25 -
Quince (Membrillo)
Regular price $3.99Regular priceUnit price per EACH$3.99Sale price $3.99 -
Blueberries
Regular price $4.69Regular priceUnit price per EACH$4.69Sale price $4.69 -
Peeled Coconut (Coco Pelado)
Regular price $5.19Regular priceUnit price per EACH$5.19Sale price $5.19 -
White Coconut (Coco Blanco)
Regular price $2.59Regular priceUnit price per EACH$2.59Sale price $2.59 -
Mini Watermelon (Sandia Mini)
Regular price $4.79Regular priceUnit price per EACH$4.79Sale price $4.79 -
Red Mango - Small
Regular price $1.20Regular priceUnit price $4.00/LB, average 0.3LB each$1.20Sale price $1.20 -
Gala Apple (Manzana Gala)
Regular price $0.74Regular priceUnit price $1.49/LB, average 0.5LB each$0.74Sale price $0.74 -
Peach (Durazno)
Regular price $1.74Regular priceUnit price $3.49/LB, average 0.5LB each$1.74Sale price $1.74 -
Yellow Lemon (Limon Amarillo)
Regular price $1.00Regular priceUnit price per EACH$1.00Sale price $1.00 -
Honey Melon
Regular price $5.89Regular priceUnit price per EACH$5.89Sale price $5.89 -
Pomegranate - Large (Granada Grande)
Regular price $4.29Regular priceUnit price per EACH$4.29Sale price $4.29 -
Black Grapes (Uva Negras)
Regular price $5.58Regular priceUnit price $2.79/LB, average 2.0LB each$5.58Sale price $5.58 -
Grapefruit (Toronja)
Regular price $1.89Regular priceUnit price per EACH$1.89Sale price $1.89 -
Tangerine/Mandarin (Mandarina)
Regular price $0.96Regular priceUnit price $2.39/LB, average 0.4LB each$0.96Sale price $0.96 -
Red & Black Plum (Ciruela Roja y Negra)
Regular price $0.78Regular priceUnit price $2.59/LB, average 0.3LB each$0.78Sale price $0.78 -
Passion Fruit (Maracuya / Fruta de la Pasio)
Regular price $3.25Regular priceUnit price $12.99/LB, average 0.25LB each$3.25Sale price $3.25 -
Star Fruit (Carambola)
Regular price $1.42Regular priceUnit price $5.69/LB, average 0.25LB each$1.42Sale price $1.42 -
Nectarine (Nectarin)
Regular price $1.44Regular priceUnit price $2.89/LB, average 0.5LB each$1.44Sale price $1.44 -
Pineapple (Pina)
Regular price $6.69Regular priceUnit price per EACH$6.69Sale price $6.69